Bylilinka

Právě je přihlášený/á

Máte nějaké otázky?

Astaxanthin je přírodní karotenoidní barvivo nacházející se zejména v řasách.

Astaxanthin patří do skupiny karotenoidů, červených pigmentů rozpustných v tucích. Nachází se především v řasách a rostlinách, což u některých organismů, které je konzumují, způsobuje zbarvení jejich masa do růžova až oranžova (kreveta, humr, losos). Vyskytuje se jako volný či ve formě esterů. (Zdroj Wikipedia.org)

Astaxanthin je dobré užívat dlouhodobě. Nějakou dobu trvá, než se zabuduje do membrán buněk. Pro dlouhodobý prospěch je třeba zvolit i správné dávkování. 

Na začátku užívání je třeba doplnit hladinu Astaxanthinu v těle. 1-2 měsíce tedy užívat alespoň 8mg Astaxanthinu denně. Poté v případě prevence je dobré užívat alespoň 4mg denně. V případě intenzivního soustředění se na určitou oblast těla (Například Zrak, Mozek, Oběhový systém…) i více.  Pro sportovce platí dvojnásobné dávky. 

Doporučujeme tedy začít těmito produkty:
Algamo Astaxanthin OED
Algamo Astaxanthin + Vitamín E

A pak pokračovat těmito (Nekombinujte však tyto produkty dohromady. Vždy doužívat určitou oblast a pak je možno začít další.):
Algamo Astaxanthin MW – Duševní pohoda
Algamo Astaxanthin SHN – Vlasy a pokožka
Algamo Astaxanthin CV – Srdce
Algamo Astaxanthin BL – Zrak
Algamo Astaxanthin MC – Paměť a soustředění

Astaxanthin je vysoce bezpečný pro dlouhodobé užívání. Při zdravotních problémech nebo užívání léků se však vždy poraďte o užívání se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Doprava je u nás vždy zdarma! Zvolíte si svého dopravce a do 1-3 dní od odeslání je balíček u vás.